LKF
 
 
 
TBC


TERJERU CIENĪTĀJU BIEDRĪBA
Reģ.Nr. 40008098472 .

*  * 

  JAUNUMI
spacer.gif (63 bytes)

 

REZULTĀTI

FCI 3. GRUPAS SPECIALIZĒTĀ IZSTĀDE
11.02.2012
EKSPERTS / JUDGE: Julija Aidietiene (LT)
Fotoalbums
 
  Audzētavu konkurss / Breeder's group
1. Īru terjeri/ Irish Terriers "HANGERBELL", īp. M.Svetliševa &T.Ņečajeva
   
  Pēcnācēju konkurss / Progeny group
1. Īru terjers/ Irish Terrier RICHLY RED HATS OF TO ME, īp. M.Svetliševa &T.Ņečajeva
   
  Pāru konkurss / Brace competition
1. Īru terjeri/ Irish Terriers HANGERBELL BAROQUE & HANGERBELL BARONESS, īp. M.Svetliševa &T.Ņečajeva
   
  Labākais mazulis / Best Baby
1. Asspalvainais foksterjers / Fox Terrier Wire ♀ FIYERY FOX SKERLI, īp. L.Kudule
2. Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier ♀ ICE QUEEN BEATY STAR, audz.&īp. A.Bogača
3. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier ♂ JUMANJI WHITE ANYWAY, audz. I.Balande
4. Austrālijas zīdspalvas terjers / Australian Silky Terrier ♀ PALMIRA IRSTEP DEGIR, audz.&īp. I.Ševčenko
   
  Labākais kucēns / Best Puppy
1. Keriblū terjers / Kerry Blue Terrier ♂ UNDO GAEL VEJARODIS, īp. S.Mikulovs
2. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier ♂ SNOW DANWEST DARING DOLLAR, īp. I.Gribkova
3. Amerikāņu stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier ♀ MIA’S DOGSOUL GOLDEN TREASURE, īp. Krūmiņa
4. Austrālijas zīdspalvas terjers / Australian Silky Terrier ♂ OMADEO EXTERI DIAMANTINO, īp. I.Šarakova
   
  Labakais juniors / Best Junior
1. Miniatūrais bulterjers / Miniatur Bull Terrier ♀ DIAMOND BITCH DOLLY Z MAKDANI, īp. D.Ūdre
2. Džeka Rassela terjers / Jack Russell Terrier ♂ COKE N’SCOTCH BOHEMIAN TOUCH, īp. M.Lysov
3. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier ♂ SURPRISE WESTIE BUBBLES DOUBLE, īp. N.Jefimova
4. Keriblū terjers / Kerry Blue Terrier ♀ EDBRIOS PRIDE AND PREJUDICE, īp.S.Inovska & S.Serjogina
5. Velsas terjers / Welsh Terrier ♀ BONA GNIAZDO LELSZY, īp. U.Paomees
   
  BEST IN SHOW
1. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier ♂ SURPRISE WESTIE BUBBLES DOUBLE, īp. N.Jefimova
2. Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier ♂ PASTORALE NOVA ACAPULCO DJ, audz.&īp. E.Minechanova & R.Bendoraityte
3. Keriblū terjers / Kerry Blue Terrier ♀ EDBRIOS PRIDE AND PREJUDICE, īp.S.Inovska & S.Serjogina
4. Īru terjers / Irish Terrier ♂ AMEX MISCHIEF MANAGED, īp. N.Matjuškova
5. Austrālijas zīdspalvas terjers / Australian Silky Terrier ♂ JACKPOT LUCKY BOY, audz.&īp. I. Prosvirņins
   
   
Miniatūrais bulterjers / Miniatur Bull Terrier
  BestJunior, BOB ♀ DIAMOND BITCH DOLLY Z MAKDANI, īp. D.Ūdre
   
Amerikanu stafordsiras terjers / American Staffordshire Terrier
  Best Puppy ♀ MIA’S DOGSOUL GOLDEN TREASURE, īp. Krūmiņa
  Best Junior, BOB ♂ RAY CHARLES LIMITED IZ DOMA ALLVIK, īp. I.Jevsejeva
   
Velsas terjers / Welsh Terrier
  Best Junior , BOB ♀ BONA GNIAZDO LELSZY, īp. U.Paomees
   
Austrālijas zīdspalvas terjers / Australian Silky Terrier
  Best Baby ♀ PALMIRA IRSTEP DEGIR, audz.&īp. I.Ševčenko
  Best Puppy ♂ OMADEO EXTERI DIAMANTINO, īp. I.Šarakova
  Best Junior, BOO ♀ NAYKA STARS VITKOV, audz.&īp. A.Pileģis
  BOB ♂ JACKPOT LUCKY BOY, audz.&īp. I. Prosvirņins
   
Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier
  Best Baby ♀ ICE QUEEN BEATY STAR, audz.&īp. A.Bogača
  Best Junior ♀ ADRENALIN  HOT STUFF, audz.&īp. E.Shcherban
  BOO ♀ SHARMNATAN’S FANTASY ART, īp. O.Begena
  BOB ♂ PASTORALE NOVA ACAPULCO DJ, audz.&īp. E.Minechanova & R.Bendoraityte
   
Džeka Rassela terjers / Jack Russell Terrier
  Best Junior, BOB ♂ COKE N’SCOTCH BOHEMIAN TOUCH, īp. M.Lysov
  BOO ♀ LEXBERRY'S FOUR STARS CHARLOTTA, īp. T.Veskilt
   
Skotu terjers / Scottish Terrier
  Best Baby ♀ ADELIJA LUCKY MORNING STAR, īp. J.Naumeca
  Best Junior, BOB ♂ BUTTERSCOTCH ŠKOTU KIEMAS, audz& īp. R.Linkauskas
  BOO ♀ SUCH A PRETTY WOMAN TIKRAS BILDUKAS, īp. A.Kutepova & I.Semenihina
   
Īru terjers / Irish Terrier
  BOO ♀ HANGERBELL BARONESS, īp. M.Svetliševa &T.Ņečajeva
  BOB ♂ AMEX MISCHIEF MANAGED, īp. N.Matjuškova
   
Asspalvainais foksterjers / Fox Terrier Wire
  Best Baby ♀ FIYERY FOX SKERLI, īp. L.Kudule
  BOO ♂ JASTIN FLIN, īp. G.Udalovs
  BOB ♀ READY STEADY NOTE BENE WINTER GOLD, īp. G.Udalovs
   
Keriblū terjers / Kerry Blue Terrier
  Best Puppy ♂ UNDO GAEL VEJARODIS, īp. S.Mikulovs
  Best Junior, BOB ♀ EDBRIOS PRIDE AND PREJUDICE, īp.S.Inovska & S.Serjogina
  BOO ♂ SEM BLUE PEARL, audz.&īp. G.Kuznecovs
   
Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier
  Best Babby ♂ JUMANJI WHITE ANYWAY, audz. I.Balande
  Best Puppy ♂ SNOW DANWEST DARING DOLLAR, īp. I.Gribkova
  Best Junior, BOB ♂ SURPRISE WESTIE BUBBLES DOUBLE, īp. N.Jefimova
  BOO ♀ DONNA ALAYA GRANDIFLORA, īp. D.Mingelevicha
   
 
Webset  by © KissDesign Website