LKF
 
 
 
TBC


TERJERU CIENĪTĀJU BIEDRĪBA
Reģ.Nr. 40008098472 .

*  * 

  JAUNUMI
spacer.gif (63 bytes)

 

REZULTĀTI
11.07.2010
SPECIALIZĒTĀ FCI III. GRUPAS IZSTĀDE „BALTER WINNER'2010 ”, Rīga
Eksperti/Judges: Pia Lundberg, Zviedrija (Sweden)
  Jesus Pastor, Spanija (Spain)
 
Balter Winner 2010
Fotoalbums
 
Berns un suns / Child and Dog
1.Mingelevičs Maksims, 7 gadi
2.Šeremetjeva Anastasija, 7 gadi
Hendleru konkurs/ Handlers competition
8-13 gadi
1.Karpačeva Diāna
2.Ciganska Elza Luīze
14-17 gadi
1.Verreva Jolanta
2.Kristina Lukina
3.Spasovskaja Polina
4.Rastopčina Jekaterina
5.Savostina Vita
6.Grāvīte Elīna
7.Liepiņa Agnese
 
Audzētavu konkurss / Best breeder
1. Vesthailendas baltie terjeri / West Highland White Terrier “KICHAUS”, īp. V.Kenigsvalde
2. Skaiterjeri /Sky Terriers “JUGER EDELWEISS”, īp. . J&M. Knut. & S.Puusepp, & E.Jansen
 
Pēcnācēju konkurss / Best progeny group
1. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier, KICHAUS RIDDLE SONG, īp. V.Kenigsvalde
2. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier, SNOW DANWEST HMASJA, īp.V.Kenigsvalde
 
Labākais pāris/Best brace
1. Vesthailendas baltie terjeri / West Highland White Terriers, KICHAUS ARON KATAN KOHAV SION & KICHAUS RIDDLE SONG, īp. V.Kenigsvalde
2. Skaiterjeri /Sky Terriers, JUGER EDELWEISS GUARDIAN ANGEL & JUGER EDELWEISS GUARANTY OF SUCCESS, īp. J&M. Knut. & S.Puusepp, & E.Jansen
   
Labākais mazulis / Best Baby
1. Asspalvainais foksterjers / Fox Terrier Wire, READY STEADY NOTE BENE WINTER GOLD, īp. Udalovs G.
2. Īru terjers / Irish Terrier, AILLIL MISCHIEF MANAGED, īp. S.Kruglika-Krastiņa
3. Skotu terjers / Scottish Terrier, SCOTISH MAGIC DONNA ROSSA, īp. Mišņekova R.
   
Labākais veterāns / Best Veteran
1. Austrālijas zīdspalvas terjers / Australian Silky Terrier, ARABESKA NAT’S GANG, īp.Pileģis.
2. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier, SNOW DANWEST HMASJA, īp.V.Kenigsvalde
3. Skotu terjers / Scottish Terrier, ♂  FILISITE BRASH CITY MAN, īp. R.Mishnekova
Labākais kucēns/ Best Puppy
1. Amerikāņu Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier, ♀ MIA ALBACHIARA DEA DORATA, īp. S.Rieksta
2. Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier , RIGAIR GRAND PRIX, īp.T.Jefremova&N.Priladiša.
Labākais juniors/ Best Junior
1. Amerikāņu Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier,   BALTIK SURPRISE EVKLID, īp.I.Vāka
2. Skotu terjers/ Scotish Terrier, URJUK COLORFUL FAIRYTALE, īp.Klemperts N.
3. Skaiterjers/ Sky Terrier JUGER EDELWEISS GUARDIAN ANGEL, īp. J&M. Knut. & S.Puusepp, & E.Jansen
4. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier, VIRDZINIJA SNOW RUFF, īp. Lipskis A.
5. Bulterjers / Bull Terrier,  NODIN UNDERWORLD FIRE OF EXCALIBUR,  īp. J.Frolova
6. Erdelterjers / Airedale Terrier, YOLANDE AMIGO, īp. Loskote
7. Džeka Rassela terjers / Jack Russell Terrier, GANG-STAFF RONIA, īp.D.Brikmane
BEST IN SHOW
1. Asspalvainais foksterjers / Fox Terrier Wire, DANDIEPRAID  DELAGARDIE, īp N.Volkova & S.Volkova.
2. Vesthailendas baltais terjers / West Highland White Terrier, FRU-FRU SWEET MARMELAD IZ BALTIYSKOY PENY, īp. Movchan E.&Valitskie I.&E.
3. Erdelterjers/ Airedale Terrier, KATHERINA’S LAND NO PROBLEM, īp. J. Kantijevskaja
4. Skaiterjers/ Sky Terrier, JUGER EDELWEISS COSA NOSTRA, īp. J&M. Knut & S.Puusepp, & E.Jansen
5. Amerikāņu Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier,   BALTIK SURPRISE EVKLID, īp.I.Vāka
6. Keriblū terjers / Kerry Blue Terrier, ♀ ABSOLJUT TRIUMF PAMPASI, īp.Okane N
   
Erdelterjers / Airedale Terrier
  Best Junior ♀ YOLANDE AMIGO, īp. Loskote I.
BOB ♀ KATHERINA’S LAND NO PROBLEM, īp. J. Kantijevskaja
BOO ♂ KATHERINA’S LAND QUITE SO, īp. J. Kantijevskaja
Īru terjers / Irish Terrier
Best Baby ♂ AILLIL MISCHIEF MANAGED, īp. S.Kruglika-Krastiņa
BOB ♀ HANGERBELL BARONESS,  īp.M.Svetliševa&T.Ņečajeva
BOO ♂ HANGERBELL BAROQUE, īp.M.Svetliševa&T.Ņečajeva
Skaiterjers /Sky Terrier
Best Junior, BOO ♂ JUGER EDELWEISS GUARDIAN ANGEL, īp. J&M. Knut. & S.Puusepp, & E.Jansen
BOB ♀ JUGER EDELWEISS COSA NOSTRA, īp. J&M. Knut & S.Puusepp, & E.Jansen
Borderterjers/ Borderterrier
BOB ♂ IVENHOE VON DER TORFMOORSEN, īp. Kargins G.
Keriblū terjers / Kerry Blue Terrier
BOB ♀ ABSOLJUT TRIUMF PAMPASI, īp.Okane N.
BOO ♂ NASH AVGUST RITM’N’ BLUE, īp.E.Drozdova
Bedlingtonterjers/ Bedlingtonterrier
BOB ♂ IKE LONE RANGER, īp. I.Langa
Bullterjers /  English Bull Terrier
Best Junior, BOONODIN UNDERWORLD FIRE OF EXCALIBUR, īp. J.Frolova
BOB ♀ RUSSIAN GAZE DAKOTA,  īp. M.Valbaka
Stafordšīras bullterjers / Staffordshire Bull terrier
BOB ♀ ZOYA AMANDA BEAUTFUL STRONGER, īp. Berzinja T.
Amerikāņu Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier
Best Puppy ♀  MIA ALBACHIARA DEA DORATA, īp. S.Rieksta
Best Junior, BOB ♂ BALTIK SURPRISE EVKLID, īp. I.Vāka.
BOO ♀ MIA ALBACHIARA ALFA ROMANA, īp. S.Rieksta.
Austrālijas Zīdspalvas terjers /Australian Silky Terrier
BOB ♂ JACKPOT LUCKY BOY, īp. Prosvirņins I.
BOO, Best Veteran ♀ ARABESKA NAT’S GANG, īp. Pileģis.
Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier
Best Puppy  ♂ RIGAIR GRAND PRIX, īp.T.Jefremova&N.Priladiša
Best Junior ♀ RIGAIR UNIKAL DIAMANT, īp. N.Priladiša
BOB ♂ DERBY BAKARAT, īp. Tihanova E.
BOO ♀ RIGAIR OPIUM MY HEARTS, īp. Kroha E.
Skotu terjers / Scottish Terrier
Best Baby ♀ SCOTISH MAGIC DONNA ROSSA, īp. Mišņekova R.
Best Junior ♂ URJUK COLORFUL FAIRYTALE, īp.Klemperts N.
  Best Veteran ♂  FILISITE BRASH CITY MAN, īp. R.Mishnekova
  BOB ♂ ARSEN TVIST ALTER EGO, īp. Gromova N
BOO ♀ WILD HOOLIGAN PETUNIA, īp. I. Jasūne&Jasūns R.
Kernterjers / Cairn Terrier
BOB ♂ ZALAZAR COPYRIGHT, īp.Millere
Miniatūrais bulterjers/ Miniature Bull Terrier
BOB ♂ PARABELLUM MARCHELLO MASTROJANI, īp. N.Privalova
Čehu terjers /Cesky Terrier
BOBDION'S BOHEMIAN JAZZ, īp. Elo Rahamägi
Asspalvainais Foksterjers/ Fox Terrier Wire
Best Baby ♀ READY STEADY NOTE BENE WINTER GOLD, īp. Udalovs G.
BOB ♂ DANDIEPRAID  DELAGARDIE, īp N.Volkova & S.Volkova.
Džeka Rassela terjers / Jack Russell Terrier
BOB ♀ GANG-STAFF RONIA, īp.D.Brikmane.
Vesthailendas Baltais Terjers/ West Highland White Terrier
Best Junior VIRDZINIJA SNOW RUFF,  īp. Lipskis A.
Best Veteran ♀ SNOW DANWEST HMASJA, īp.Kenigsvalde V.
BOB FRU-FRU SWEET MARMELAD IZ BALTIYSKOY PENY,  īp. Movchan E.&Valitskie I.&E.
BOO ♂  KICHAUS VANQUESHER ANYWAY, īp. Januška J.
   
Webset  by © KissDesign Website